POKER

Online poker za peníze » jak se stát úspěšným hráčem

Zajímá vás, jak správně hrát online poker o peníze? Poradí vám zkušený hráč, který se několik let úspěšně věnoval pokeru na internetu.

 

Seznam legálních online pokerových heren v ČR

Zajímalo by vás, kde si můžete zahrát online poker legálně? Přinášíme vám seznam legálních online pokerových heren včetně nabídky nejlepších bonusů.

 

Fortuna Poker se stala součástí globální sítě iPoker

Připojení k celosvětové platformě poskytuje hráčům Fortuna pokeru dokonalý zážitek ze hry v kteroukoliv denní hodinu se jim zamane.

 

Co je Fortuna Poker freeroll?

Fortuna poker denně nabízí turnaje zdarma pro všechny hráče. Jak si zahrát freerolly a co na vás čeká, se dozvíte v našem článku.

 

Fortuna Poker – česká pokerová online herna

Pokeroví nadšenci se prostřednictvím herního klienta Fortuna poker mohou bavit s nejoblíbenější karetní hrou současnosti a registrací navíc získat i...

 

Fortuna spustila online pokerovou hernu

Dlouhé čekání je pryč. Fortuna spustila online pokerovou hernu a hráči se již mohou naplno pustit do hry. Podívejte se, co všechno na vás čeká.

 

SYNOT TIP Poker Liga: Roční turnajová garance přesahuje 30 milionů

Nová pokerová série je tu. Online casino a pokerová herna SYNOT TIP spouští svou poker ligu, která rozdělí na buyinech více jak 30 milionů korun za rok.

 

Poker je skvělá zábava, které se věnují tisíce Čechů

Zákon poker řadí mezi hazard, především jde ale skvělou zábavu a strategickou hru. Více se o pokeru dozvíte v článku.

 

Nejlepší pokerové knihy pro začátečníky

Ty nejlepší pokerové knihy v češtině vám poradí, jak být úspěšní v populární karetní hře. Jejich autoři vyhráli miliony dolarů.

 

EPT Praha 2023 – turnajový program prestižní pokerové série

Evropská pokerová tour opět zamíří do Prahy. Prestižní série se opět odehraje v pražské pobočce King's casina – v hotelu Hilton.

 

Pokerová herna Party Poker končí v ČR. Co čeká hráče?

Party Poker v České republice končí. Překvapivá zpráva zaskočila tuzemskou pokerovou komunitu. Co hráče čeká, se dozvíte v našem článku.

 

ME WSOPE v King's casinu je u konce. Zlatý náramek míří do...

Titul evropského šampiona v pokeru míří do Rakouska. Po fantastickém hero callu se vítězem v rozvadovském King's stal Max Neugebauer.

 

Česká pokerová tour – nejpopulárnější turnajová série

Česká pokerová tour se letos hraje online i naživo. Jaká je její historie a proč je mezi pokerovými hráči tak populární? To se dozvíte v našem článku.

 

Partypoker – jak na registraci a ověření účtu

Partypoker je jedna z největších pokerových heren světa s licencí na provoz v ČR. Podívejte se, jak se zaregistrovat, ověřit si účet a získat bonus

 
První 1 2 3 4 5 Poslední

VLOŽ EMAIL A ZÍSKEJ NEJVYŠŠÍ BONUS